האם אתם בעלים של חברה? מנהלים שמחפשים אטרקציה חדשנית שתיתן בוסט למותג או לאירוע החברה שלכם? מתכננים אירוע חברה או ערב גיבוש לעובדים? יש לכם מוצר שאתם רוצים להשיק ומחפשים דרך ייחודית למתג את החברה שלכם ? אנחנו ב chekol event ניתן לכם את המענה לאטרקציות לאירועים שכוללות מיתוג של המותג או של החברה שלכם, עם הבלטה שלו בדרך יצירתית, עם העמדות צילום 360 ומראת הסלפי שלנו.


אירועי חברה בעמדת 360

עמדת הצילום 360 שלנו עם המיתוג שלכם זה מה שאתם צריכים! העמדת צילום 360 שלנו מספקת חוויה סוחפת ומיוחדת לאורחים שלכם.

תצעדו על שטיח האדום כמו כוכבים לעמדת הצילום 360 שלנו עם המיתוג הייחודי שלכם, שם יחכו לכם אנשי צוות וידריכו אתכם, תעלו על במת לד זוהרת עליה תוכלו לרקוד ולהנות עם אביזרי צילום מגניבים שירימו את האווירה, בזמן שזרועת הצילום מסתובבת, תוך מספר דקות, תקבלו סרטון בצילום פנורמי ב-360 שמוכן כבר לשיתוף ברשתות החברתיות ( היי, אל תשכחו לתייג אותנו, כן? 😉

עמדת צילום 360 היא אטרקציה חדשנית שתמתג אתכם באופן בולט יותר ברשתות החברתיות בין אם זה אירוע או השקה .

קיימות אופציות למיתוג קיר צילום מיוחד עבור חברות, צרו קשר עם צוות Chekol Event .


אירועי חברה עם עמדת צילום סלפי

מחפשים צלם מגנטים לעירוע החברה שלכם? כל כך פאסה ! הגיע הזמן שתתקדמו לאטרקציה מראת הסלפי החדשנית והבולטת שתמתג לכם את החברה או את המותג שלכם?

מראת הסלפי המכונה גם מראת הקסמים היא מראת צילום בטאצ׳ אשר נותנת מענה גם לתמונות מודפסות באיזה גודל שתרצו, גם לתמונות דיגיטליות ו-וידאו בסגנון הבומרנג והגיפ שניתן לשתף ברשתות החברתיות.

מראת הסלפי שלנו מצויידת במצלמה ותאורה מקצועיים, אחרי דקה רואים את התוצאה על מסך הטאצ׳ שלנו, ולאחר שתי דקות יוצאת תמונה מודפסת ללקוח .

את מראת הסלפי ניתן למתג ע״ג מסך הטאצ׳ עם הלוגו שלכם.

המראה שלנו מתאימה לאירועי חברה והשקות, מה שיתן בוסט לאירוע ולמותג שלכם ונותנת חוויה שלמה למשתמש, בתוספת אביזרי צילום מגניבים לתמונה מושלמת .

מראת הסלפי היא אטרקציה חדשנית שתמתג אתכם באופן בולט יותר ברשתות החברתיות בין אם זה אירוע או השקה .

קיימות אופציות למיתוג קיר צילום מיוחד עבור חברות, צרו קשר עם צוות Chekol Event .

    לשיחה לחצו כאן
    רוצים לדבר?
    שלום נשמח לשוחח איתכם בוואטסאפ 😊