"מכל האהבות שיש לחלום, ביקשתי לי אותך"

חתונה היא אירוע חשוב ומיוחד בחיי האדם. היא מסמלת את התחילת החיים המשותפים של זוג ובעצם יום זה הופך לזכרון חשוב ומיוחד לאורך כל החיים. אך הן תמיד מצריכות התכנון והכנה מקדימה. כל זוג מחליט מראש איזו סגנון חתונה הם רוצים לבחור, כמו גם את מקום האירוע  כמות האוכל , המוזיקה , ,אטרקציות לאירועים כאן אנחנו כנסים לתמונה  

חתונה ב 360

האם אתם מחפשים דרך ייחודית ובלתי נשכחת לתעד את הרגעים המיוחדים של יום החתונה שלכםעמדת צילום 360 של chekol event זאת התשובה שלכם !

האטרקציות לאירועים שלנו מדברות בעד עצמן

 

 

עמדת צילום 360 שלנו אינה דומה לכל עמדת  צילום מסורתית אחרת שראיתם בעבר. במקום רק לצלם תמונות סטילס, הדוכן שלנו יוצר סרטון 360 מעלות שמתעד את כל האקשן וההתרגשות של החתונה שלכם. האורחים יכולים לעלות לבמת צילום 360  לרקוד, לצחוק ,לעשות פוזות למצלמה  עם אביזרי צילום , ובתוך שניות ספורות, יהיה להם סרטון מהנה ומרתק שהם יכולים לשתף עם חברים ובני משפחה.

עמדות צילום 360  נעשו מאוד פופלריות בחתונות , תארו לעצמם שאתה יכולים לחיות מחדש את השמחה וההתרגשות של יום החתונה שלכם שוב ושוב

עם עמדת הצילום 360 שלנו, אתם יכולים לעשות בדיוק את זה. הדוכן שלנו הוא הדרך המושלמת ליצור זיכרונות מתמשכים שאתם והאורחים שלכם תוקירו במשך שנים רבות. בנוסף, זוהי אטרקציה לאירועים  מהנה וייחודית לתעד אתכם ואת האורחים שלכם  במיוחד בתקופה בה כולם מתעדים הכל ומשתפים ברשתות החברתיות  ולשמור על המסיבה כל הלילה.

חתונה עם מראת סלפי

מחפשים דרך להפוך את יום החתונה שלכם למיוחד ובלתי נשכח עוד יותר? בדוקו את המראת סלפי  שלנו!

מראת הסלפי שלנו הוא טוויסט מודרני לתא הצילום המסורתי שאתה והאורחים שלך בטוח תאהבו. במקום חלל סגור קטן, המראת סלפי שלנו היא מראה באורך מלא המאפשרת לאורחים לראות את עצמם כשהם עושים פוזה למצלמה. למראה יש גם תכונות אינטראקטיביות, כמו אנימציות והודעות מותאמות אישית, שהופכות את החוויה למהנה ומרתקת עוד יותר.

הכל בעיצוב ומיתוג אישי שלכם על גבי מסך מראת הסלפי שלנו  והתמונה המודפסת, בנוסף תקבלו קיר צילום לרקע מושלם , אפשריות  נוספות לצילום הם בומרנג ו GIF וכמובן אלבום הקדשות של האורחים . 

תארו לעצמכם שאתם יכולים לתפוס את כל השמחה וההתרגשות ביום החתונה שלכם בתמונות יפות ואיכותיות. עם מראת הסלפי  שלנו, אתם יכול לעשות בדיוק את זה. בנוסף, המראת סלפי שלנו הוא דרך מצוינת לבדר את האורחים שלכם  החתונה שלכם תהיה יום שלא תשכחו לעולם, המראת  סלפי שלנו תדאג שיהיו לכם את התמונות לזכור אותה לנצח.

אל תסתפקו בתמונות חתונה רגילות. הפוך את היום הגדול שלך למיוחד עוד יותר עם  המראת סלפי שלנו. צור איתנו קשר  כדי לקבל עוד פרטים על השירותים שלנו וכיצד נוכל לעזור להפוך את יום החתונה שלכם ליום בלתי נשכח!

    לשיחה לחצו כאן
    רוצים לדבר?
    שלום נשמח לשוחח איתכם בוואטסאפ 😊