שאלות ותשובות

עמדת צילום 360 :

עמדת צילום 360 היא במה עגולה אליה עולים כדי ליצור סירטון פנורמי ע״י זרוע אוטומטית  שמסתובבת ב – 360  הכל נמשך כמה דקות  בסוף הסשיין תקבלו  סירטון עם אפקטים  שתוכלו לשתף ברשתות החברתיות, הכל התפעול  נעשה ע״י צוות שלנו שיתנו לכם מענה בעמדה .

יש להישמע להנחיות הצוות שלנו : אין סכנה האזור מתוחם בעמודי תור וחבלולים את העמדה מתעפלים 2 אנשי צוות שלנו שאחת מפעיל את העמדה והשני נותן מענה בעמדת השיתוף סירטונים .

אצלנו תמצאו את המעדה כי גדולה שיש בשוק יכולים להכנס אליה 6-7 אנשים תלוי לפי גודל ממצוא של בנאדם , תוכלו לצאת עם סירטון מדליק משפחתי או עם חברים .

עמדת צילום 360 יכולה להוסיף אלמנט ייחודי ובלתי נשכח לאירוע שלכם. האורחים יכולים לצלם תמונות אינטראקטיביות שתופסות את כל האווירה והסביבה, ולשתף אותן ברשתות החברתיות כדי לקדם את האירוע שלכם. דוכני צילום 360 מעולים גם להפעלת מותגים, השקות מוצרים ותערוכות, מכיוון שהם מספקים דרך מהנה ומרתקת להציג מוצרים ושירותים.

כן, אנחנו יכולים להתאים אישית את תא הצילום 360 עם המיתוג או הלוגו שלך כדי ליצור חוויה ממותגת לאורחים שלך. אנחנו יכולים גם להתאים אישית את התפאורות, האביזרים והגרפיקה על המסך כדי להתאים למותג או לנושא האירוע שלך.

העמדה מתאימה לכל אירוע ניתן לעצב אותה במיתוג אישי ותוספות חיצוניות ,ניתן להצטלם גם עם אביזרי צילום מיוחדים שיוספו לחוויה ,מחפשים אטרקציה שונה וכייפית עמדת צילום 360 זאת התדשובה שלכם . 

מראת סלפי :

  מראת סלפי מורכבת בדרך כלל ממראה באורך מלא עם מצלמה מקצועית ומערכת תאורה מאחוריה. האורחים יכולים לעמוד מול המראה ולראות את עצמם על המסך, שם הם יכולים לצלם תמונות, להוסיף פילטרים או אפקטים, ולאחר מכן להדפיס או לשתף את התמונות שלהם.

תאי מראות הצילום שלנו מצוידים במגוון תכונות, כולל ממשק מסך מגע, אנימציות ושכבות מותאמות אישית, פילטרים ואפקטים, הדפסה מיידית ויכולות שיתוף במדיה חברתית. אנו יכולים גם להתאים אישית את מסגרת המראה והגרפיקה כך שתתאים לנושא האירוע או המיתוג שלך.

כן, אנחנו יכולים להתאים אישית את הדפסי התמונות עם המיתוג או הלוגו שלך כדי ליצור חוויה ממותגת לאורחים שלך. אנו מציעים מגוון של פריסות הדפסה ועיצובים לבחירה, ונוכל גם ליצור עיצובים מותאמים אישית על סמך המפרטים שלך.

אנו מספקים מגוון אביזרים ותפאורות כדי לשפר את חווית דוכן המראה. יש לנו מגוון אביזרים לבחירה, כולל כובעים, משקפיים ואביזרים אחרים, כמו גם מגוון תפאורות שיתאימו לנושאים ולהגדרות שונות.

מראת הסלפי שלנו מתאימה למגוון רחב של אירועים, לרבות חתונות, אירועי חברה, מסיבות יום הולדת וחגיגות אחרות. הם יכולים להוסיף אלמנט מהנה ואינטראקטיבי לכל אירוע ולספק דרך ייחודית לאורחים לעסוק זה בזה וליצור זיכרונות מתמשכים.

לשיחה לחצו כאן
רוצים לדבר?
שלום נשמח לשוחח איתכם בוואטסאפ 😊